Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stupsk rozpoczął sezon rowerowy


Sezon rowerowy w gminie Stupsk już rozpoczęty, choć pogoda jak na razie nas nie rozpieszcza. Nie przeszkadza to jednak prawdziwym miłośnikom jednośladów i gminna wypożyczalnia sprzętu rowerowego zaprasza mieszkańców do korzystania z gotowych już na kolejny sezon rowerów.


Bezpłatna wypożyczalnia rowerów znajduje się przy budynku Urzędu Gminy Stupsk. Jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Wypożyczyć rowery może jedynie osoba pełnoletnia,  maksymalnie na okres 48 godzin, w tym na weekend. Korzystanie z wypożyczalni jest bezpłatne, ale osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność materialną za użyczony sprzęt. Wszystkie pozostałe informacje znajdują się w regulaminie udostępnianym podczas wynajęcia oraz na całej trasie szlaku przy altanach stanowiących integralną część szlaku znajdujących się w 9 miejscowościach: Wola Szydłowska, Wyszyny Kościelne, Zdroje, Dunaj, Strzałkowo, Morawy, Bolewo, Żmijewo-Kościelne i Stupsk.

red.

fot. UG Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kolejowa Mława
Kolejowa Mława
6 miesięcy temu

A w Mławie powiedzą że się nie opłaca i tyle w temacie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x