Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ogromny pożar w Turzy Wielkiej. Spłonęła słoma, siano i budynek


Pięć zastępów straży pożarnej gasiło dziś w nocy płonącą słomę i siano, składowane w budynku gospodarczym w Turzy Wielkiej (gm. Lipowiec Kościelny). Ogień pojawił się około godziny drugiej. Spaleniu uległ dach budynku oraz około 150 bel słomy i 70 bel siana. Do gaszenia potrzebna była tak duża ilości środka gaśniczego, że strażacy musieli na rzece Mławce zorganizować punkt czerpania wody.


Jak informuje mławska straż pożarna, pożar został już ugaszony, ale jeszcze na pewno kilka godzin potrwa wywożenie na pole za pomocą sprzętu rolniczego niedopalonych bel i dogaszanie. Na razie jeszcze nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru. W akcji gaśniczej uczestniczą dwa zastępy OSP z Lipowca Kościelnego, dwa zastępy z OSP w Turzy Małej oraz zastęp JRG Mława.

red.

fot. OSP Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x