Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

O niezwykłych życiorysach braci Lech w mławskiej uczelni


W następny poniedziałek, 30 maja, w godzinach 10:00 – 13:00 w auli filii Państwowej Uczelni Zawodowej w Mławie przy ul. Warszawskiej 52 odbędzie się seminarium „NASI BOHATEROWIE NIEPODLEGŁEJ – BRACIA LECH” na temat trzech braci Lech, urodzonych w Turzy Małej – patriotów o niezwykłych życiorysach. Dwóch z nich było „Cichociemnymi” a trzeci walczył i zginął w Powstaniu Warszawskim. Organizatorzy serdecznie zapraszają!


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x