Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławscy kulturyści wrócili z medalami


W  Radzyminie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski federacji NABBA I WFF w kulturystyce i fitness z udziałem mławskich zawodników. Nasi kulturyści również i z tych mistrzostw wrócili z medalami.


Artur Wilk zajął 3 miejsce w kategorii Masters oraz 3 miejsce w kategorii Bodybuilding Class do 172 cm, a Paweł Brzeski  zajął 4 miejsce w kategorii Masters oraz 3 miejsce w kategorii Bodybuilding Class powyżej 179 cm. To kolejny w tym roku sukces kulturystów podczas wydarzenia tej rangi. Trenerem jest Kamil Moszczyński mistrz Polski i Europy ( 3 zdjęcie).

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 6 votes
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
czeczenskisparingpartner
czeczenskisparingpartner
2 lata temu

Typ w stringach, z wymazana twarza pasta do butow, bez klaty i z pepem jakby mu drygi penis wyrosl na brzuchu jezdzi po zawdodach w remizach i zwozi chinskie puchary za 3 zlote.

MAJUSZ
MAJUSZ
2 lata temu

sama Dorota ma bekę z niego podobno – a Teściu do góry nogami ze śmiechu leży

JACKOSKI
JACKOSKI
2 lata temu

wegiel przywiezli?

Mława
Mława
2 lata temu

Muszą w tych stringach się pokazywać? Jakby nie mogli jak ten gość na środku

Incognito
Incognito
2 lata temu
Reply to  Mława

Dobry jesteś cypisek
Jak tem w środku, powiadasz? A jak sędziowie mają ocenić zawodnika, jak spodnie i t-shirt wszystko zasłania???
Nie pasuje Ci, to nie patrz. Proste.

Anonim
Anonim
2 lata temu

Czy to jeszcze są człowieki.

Incognito
Incognito
2 lata temu
Reply to  Anonim

No jak to nie. Pastowane, ale człowieki.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x