Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie koło Stupska. Pasażerka w szpitalu


W sobotę 21 maja, na drodze wojewódzkiej 615 w pobliżu Stupska, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący osobowym Seatem, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował.  Pojazdem podróżowały dwie dorosłe osoby, pasażerkę zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Stupsk oraz JRG Mława. Policja ustala okoliczności zdarzenia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x