Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiatr łamał drzewa i konary. 21 strażackich interwencji


fot. OSP Lipowiec Kościelny


Silny wiatr wiał wczoraj również w naszym powiecie. Od godziny 10-tej do 18-tej, do miejscowych zagrożeń spowodowanych wiatrem strażacy w ciągu dnia wyjeżdżali aż 21 razy, usuwając przewrócone na drogi drzewa i odłamane, stwarzające zagrożenie konary. Do najpoważniejszego zdarzenia  doszło wczoraj w Nowej Wsi (gm. Szydłowo), gdzie wiatr przewrócił duże drzewo rosnące na posesji na zaparkowane auto i słup energetyczny. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Strażacy z JRG Mława i OSP Szydłowo usunęli drzewo przy pomocy pilarki, a szkody oszacowano na około 10 tys. złotych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x