Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Wake up” w Ciechanowie


28 maja 2022 r. w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie odbędzie się adresowane przede wszystkim do młodzieży spotkanie ewangelizacyjne pod znamienną nazwą „Wake up”  (z ang. obudź się).


Wśród zaproszonych gości z konferencją wystąpi dr Michał Saj z „Armii Dzieci” , ks. bp Mirosław Milewski wspólnie z innymi duszpasterzami będzie przewodniczył Eucharystii, a kazanie wygłosi znany z Internetu „ksiądz z osiedla”. W programie jest również koncert Mai Sowińskiej z zespołem. Ponadto będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi, rozmowy z psychologiem, modlitwy wstawienniczej. Nie zabraknie także dobrej zabawy i integracji.

 „Zachęć katechetę, księdza, przyjaciół i przyjedź” – nawołują młodzi organizatorzy inicjatywy w specjalnym teaserze, który od kilku dni wędruje w mediach społecznościowych. „Jako organizatorzy `Wake up` mamy pewność, że pojawił się on, jako marzenie Boga, który pragnie spotkania i relacji z każdym człowiekiem. Cieszymy się, że z roku na rok rośnie liczba zaangażowanych młodych w to wydarzenie. Nie możemy doczekać się cudów, które przygotował na tegoroczne spotkanie” – zachęca  ks. Tomasz Dec, inicjator wydarzenia, aktualnie wikariusz parafii pw. św. Wojciecha w Nasielsku.

Czas wspólnego bycia razem został zaplanowany na godziny popołudniowe i wieczorne (od 15:00 do 22:00). Spotkanie będzie miało charakter otwarty i darmowy. Mogą przybywać osoby indywidualne (czujące się młodo), a zorganizowane grupy (powyżej 15 osób) są proszone o wcześniejsze zgłoszenie. Wszelkie szczegóły, jak również – systematycznie – sylwetki zaproszonych gości można śledzić w mediach społecznościowych „Wake up” (np. Facebook, Instagram).

źródło: Diecezja Płocka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Milewski, to ten co szlifował język w Anglii z korepetytorką w kawalerce?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Szkoda dzieciaków, ale na szczęście większość z czasem otwiera oczy na patologie KK.

RysA
RysA
2 lata temu

ewangelizacyjne hmmmm zwykła religijna indoktrynacja

Malgorzata Radzka
Malgorzata Radzka
2 lata temu

Boga, to wybiliście z głowy młodzieży, zamieniając kościół na instytucję biznesową, a najgorsze jest to, że młodzi ludzie wam zaufali, a wykorzystaliście ich naiwność do niecnych celów, a modlić mogą się wszędzie, Bóg ich usłyszy, gdziekolwiek będą, taka jest prawda!

BACZNY 1 OBSERWATOR !!!
BACZNY 1 OBSERWATOR !!!
2 lata temu

Słusznie piszesz MAŁGORZATO!!! ten cały bałagan który dzieje się obecnie, jest mocno wspierany przez KOŚCIÓŁ, WYKORZYSTALI TĄ NAIWNOŚĆ MŁODYCH i nie tylko, I DALEJ OGŁUPIAJĄ LUDZI— A WŁADZA SKOLIGACONA Z KOŚCIOŁEM— to nic dobrego nie przyniesie, i jeszcze do tego pchają się różni aktywiści typu HOŁOWNIA, KTÓRY BYŁ W DWÓCH SEMINARIACH I ŻADNEGO NIE UKOŃCZYŁ a z czasów pobytu w seminariach pozostał mu ołtarzyk w domu !!— a teraz próbuje za wszelką cenę prawić nam morały, aby tylko dostać się na wyższy szczebel władzy !!! —i dlatego na to spotkanie winni zprosić HOŁOWNIE—ABY wytłumaczył co się stało że się obudził, i odszedł od kościoła ????

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x