Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W MDK program artystyczny w Dniu Matki


Uczestnicy zajęć Miejskiego Domu Kultury w Mławie przygotowali program artystyczny adresowany do mam. 26 maja na scenie MDK zaprezentują się grupy taneczne – baletowe, tańca jazzowego i ludowego prowadzone przez instruktorkę Ewę Koźlakiewicz oraz soliści i zespoły wokalne  Agnieszki Pietrzak. Wszyscy, którzy przybędą na wydarzenie będą mogli również wysłuchać wiązanki przebojów w wykonaniu Mławskiej Orkiestry Dętej, obejrzeć wystawę biżuterii ceramicznej przygotowanej w naszej pracowni oraz wysłuchać programu Teatru Bluszcz działającego przy MDK w Mławie.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rozpoczęcie godz. 17.00, sala kina MDK.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x