Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzisiaj mecz Polska – Ukraina. Zagrają zawodnicy z Mławy


Sport łączy! Wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie. To z ich inicjatywy w piątek 20 maja br. na szkolnym Orliku zostanie rozegrany wyjątkowy mecz piłki nożnej. Młodzież z „Szóstki” zagra z młodymi Ukraińcami – uchodźcami mieszkającymi w hali sportowej przy szkole. Sędziował będzie dyrektor placówki  – Piotr Piwowarski, a nagrody dla zawodników przygotował Sławomir Kowalewski – Burmistrz Miasta Mława.


Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu i kibicowaniu – oczywiście obu drużynom. Początek spotkania o 14.30.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x