Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna.  Niezwykła promocja zdrowego stylu życia [FOTO]


12 maja 2022 r. odbyło się Święto Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej pod hasłem „Szkoła promująca zdrowie”.


ksp Mława
Reklama

Tematem przewodnim uroczystości był film, którego bohaterami byli uczniowie propagujący zdrowy styl życia. Seans filmowy był przerywany reklamami wykonanymi przez uczniów Punktów Przedszkolnych i klas O – VIII. Każda z reklam była zgodna z wylosowaną wcześniej tematyką, dlatego widzowie oglądali ciekawe i zróżnicowane prezentacje w wykonaniu wszystkich uczniów. Dzieci młodsze prezentowały wartości odżywcze owoców, warzyw, soków owocowych, mleka, sporty letnie: piłkę nożną, rower, rolki, deskorolkę, spacery, nordic walking, bieganie i higienę jamy ustnej. Starsi uczniowie prezentowali negatywne skutki jedzenia fast foodów, picia napojów energetyzujących i gazowanych, nadmiernego korzystania z mediów i Internetu, pokazali sposoby walki ze stresem, uświadamiali publiczność o wartościach odżywczych warzyw i owoców oraz prezentowali sporty zimowe. Dziękujemy uczniom i wychowawcom za przygotowanie  części artystycznej.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Taki ktoś
Taki ktoś
1 miesiąc temu

Strój winogrona jest piękny. Brawo za pomysł.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x