Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna.  Niezwykła promocja zdrowego stylu życia [FOTO]


12 maja 2022 r. odbyło się Święto Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej pod hasłem „Szkoła promująca zdrowie”.


Tematem przewodnim uroczystości był film, którego bohaterami byli uczniowie propagujący zdrowy styl życia. Seans filmowy był przerywany reklamami wykonanymi przez uczniów Punktów Przedszkolnych i klas O – VIII. Każda z reklam była zgodna z wylosowaną wcześniej tematyką, dlatego widzowie oglądali ciekawe i zróżnicowane prezentacje w wykonaniu wszystkich uczniów. Dzieci młodsze prezentowały wartości odżywcze owoców, warzyw, soków owocowych, mleka, sporty letnie: piłkę nożną, rower, rolki, deskorolkę, spacery, nordic walking, bieganie i higienę jamy ustnej. Starsi uczniowie prezentowali negatywne skutki jedzenia fast foodów, picia napojów energetyzujących i gazowanych, nadmiernego korzystania z mediów i Internetu, pokazali sposoby walki ze stresem, uświadamiali publiczność o wartościach odżywczych warzyw i owoców oraz prezentowali sporty zimowe. Dziękujemy uczniom i wychowawcom za przygotowanie  części artystycznej.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Taki ktoś
Taki ktoś
6 miesięcy temu

Strój winogrona jest piękny. Brawo za pomysł.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x