Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Międzyszkolny konkurs „Czytam i rozumiem” w SP 7


Po dwuletniej przerwie związanej z  pandemią w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyła się kolejna edycja Konkursu Powiatowego „Czytam i rozumiem”. Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, Dorota Dalka i Barbara Lisiecka. Z zadaniami zmierzyli się uczniowie klas pierwszych ze Szkół Podstawowych nr 1, nr 2, nr 4, nr 6 i nr 7 w Mławie, jak  również uczniowie szkół z Wieczfni Kościelnej,  Głużku, Szydłowa i Szreńska.


– Wkrótce odbędzie się ogłoszenie wyników i kolejne spotkanie z dzisiejszymi uczestnikami konkursu. Jesteśmy pewni, że na nagrody zasłużą wszystkie dzieci! Trzymamy kciuki! Do zobaczenia wkrótce! – zapowiadają organizatorzy.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x