Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Za takie parkowanie policjant otrzymał mandat


W lutym br. jeden z czytelników, przesłał do redakcji zdjęcia policyjnego radiowozu parkującego na powierzchni wyłączonej z ruchu w samym centrum miasta. Takie zachowanie mundurowych, którzy na co dzień sami wystawiają mandaty za nie przestrzeganie prawa o ruchu drogowym mocno zbulwersowało czytelnika.


Jak ustaliła mławska KPP,  sprawcą wykroczenia drogowego okazał się funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

– Policjant został ukarany mandatem w wysokości 100 zł. O postępowaniu mandatowym powiadomiono Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie – poinformowała naszą redakcję asp.szt. Anna Pawłowska – oficer prasowy KPP w Mławie.

red.

Zobacz także: Gdyby tam stał inny samochód, kierowca otrzymałby słony mandat

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ChadaRIP
ChadaRIP
10 miesięcy temu

U siebie na wsi cale życie tak parkowali traktory i było dobrze, teraz wstąpił do policji i się chłopaczyna zapomniał. 🙁

Anonim
Anonim
10 miesięcy temu
Reply to  ChadaRIP

Ile w tobie nienawiści do drugiego człowieka, do policjantów, do ludzi ze wsi.
Skąd ty się wywodzisz łachmyto, co? – bo jak chyba zdajesz sobie sprawę, to dla prawdziwego mieszczucha Mława to też wieś. Patrząc na twoje komentarze, to obrzydzenie bierze.

ChadaRIP
ChadaRIP
10 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Smuteczek mam teraz na twarzy:(
„łachmyto” Art. 216 kk – czytaj jaśnie panie.
Smuteczek 🙁
Cry ;(

Lol
Lol
10 miesięcy temu
Reply to  ChadaRIP

Nie strasz, nie strasz, bo się z…

Zdziwko
Zdziwko
9 miesięcy temu
Reply to  ChadaRIP

Na policjantów najeżdżasz, suchej nitki na nich nie zostawiasz i polecisz do nich na skargę, z łezkami w oczętach, bo ktoś ci przy…ł ? – he he.

RipRip
RipRip
9 miesięcy temu
Reply to  Zdziwko

Tak, bo nie mam żadnych zasad jak i wy haha puste …le.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x