Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Za takie parkowanie policjant otrzymał mandat


W lutym br. jeden z czytelników, przesłał do redakcji zdjęcia policyjnego radiowozu parkującego na powierzchni wyłączonej z ruchu w samym centrum miasta. Takie zachowanie mundurowych, którzy na co dzień sami wystawiają mandaty za nie przestrzeganie prawa o ruchu drogowym mocno zbulwersowało czytelnika.


Jak ustaliła mławska KPP,  sprawcą wykroczenia drogowego okazał się funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

– Policjant został ukarany mandatem w wysokości 100 zł. O postępowaniu mandatowym powiadomiono Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie – poinformowała naszą redakcję asp.szt. Anna Pawłowska – oficer prasowy KPP w Mławie.

red.

Zobacz także: Gdyby tam stał inny samochód, kierowca otrzymałby słony mandat

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ChadaRIP
ChadaRIP
2 lata temu

U siebie na wsi cale życie tak parkowali traktory i było dobrze, teraz wstąpił do policji i się chłopaczyna zapomniał. 🙁

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Ile w tobie nienawiści do drugiego człowieka, do policjantów, do ludzi ze wsi.
Skąd ty się wywodzisz łachmyto, co? – bo jak chyba zdajesz sobie sprawę, to dla prawdziwego mieszczucha Mława to też wieś. Patrząc na twoje komentarze, to obrzydzenie bierze.

ChadaRIP
ChadaRIP
2 lata temu
Reply to  Anonim

Smuteczek mam teraz na twarzy:(
„łachmyto” Art. 216 kk – czytaj jaśnie panie.
Smuteczek 🙁
Cry ;(

Lol
Lol
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Nie strasz, nie strasz, bo się z…

Zdziwko
Zdziwko
2 lata temu
Reply to  ChadaRIP

Na policjantów najeżdżasz, suchej nitki na nich nie zostawiasz i polecisz do nich na skargę, z łezkami w oczętach, bo ktoś ci przy…ł ? – he he.

RipRip
RipRip
2 lata temu
Reply to  Zdziwko

Tak, bo nie mam żadnych zasad jak i wy haha puste …le.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x