Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolizja na S7. Kierowcy, uwaga na dziką zwierzynę!


Wczoraj wieczorem, na drodze ekspresowej S7 w okolicy Żurominka doszło do kolizji osobowego Forda z sarną. Zwierzę nie żyje, auto zostało uszkodzone, ale podróżującej rodzinie nic się nie stało.


To kolejne z darzenie z udziałem leśnej zwierzyny na przebiegających przez nasz powiat drogach. Jak się okazuje, nawet trasa S7 nie jest wolna od tego rodzaju zagrożeń. W przywołanym tu przypadku bowiem sarna najpierw przebiegła przez jedno pasmo drogi i pas rozdzielający, by wpaść prosto pod jadące w stronę Gdańska auto.

Warto więc zaapelować o wzmożoną ostrożność, zwłaszcza podczas podróży wieczorem.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
S7 Mława
S7 Mława
6 miesięcy temu

Może czas pomyśleć o ogrodzeniu tej drogi i dokończeniu inwestycji. Pasy oddali do użytku ale reszta inwestycji leży. Może codziennik się zapyta kiedy wszystko zostanie oddane do normalnego użytku.
Za chwile wakacje.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x