Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie talenty zaprezentują się na scenie


16 maja poniedziałek od godz. 10.00 w sali kinowej – MDK Mława odbędzie się  finał powiatowego konkursu My Też Mamy Talent. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, uczniowie szkół podstawowych powiatu mławskiego ponownie będą mogli zaprezentować swoje uzdolnienia podczas VI Powiatowego Konkursu „My też mamy talent”. Głównym celem inicjatywy  jest popularyzowanie działań artystycznych dzieci i młodzieży oraz promowanie młodych talentów w środowisku lokalnym. Podczas tegorocznej edycji zobaczymy siedem prezentacji w kategorii indywidualnej oraz zespołowej, a wśród nich występy wokalne, wokalno-instrumentalne oraz taneczno-sportowe. Do konkursu finałowego zgłosiło się  19 uczniów, ale 1 zespół (4-osobowy) i 2 osoby indywidualne zrezygnowały ze względu na przyczyny losowe. Tak więc ostatecznie na scenie wystąpi trzynastu uczniów z siedmiu szkół naszego powiatu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!


źródło: SP nr 6

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x