Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tragedia u sąsiadów. Zmarł mężczyzna poparzony wybuchem butli gazowej


Zmarł 40-letni mężczyzna, mieszkaniec Czernic Borowych, który wczoraj trafił z poważnymi poparzeniami ciała do szpitala w Siemianowicach Śląskich.


Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 11 maja po południu, gdy w jednym z budynków mieszkalnych w Czernicach Borowych doszło do wybuchu butli z gazem propan butan, w wyniku czego 40-letni mieszkaniec gminy, doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, w tym poparzeń II stopnia rąk oraz głowy. Mężczyzna miał także problemy z układem oddechowym. Poszkodowany z miejsca zdarzenia został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Niestety, mimo wysiłku lekarzy, nie udało się go uratować.

Policja bada okoliczności zdarzenia, nie wykluczona jest też wersja samobójstwa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x