Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cyrk Astoria w Mławie. Nie ma zwierząt ale są wspaniali artyści!


15 i 16 maja Mławę odwiedzi Cyrk Astoria. Namiot cyrkowy stanie na terenie MOSiR przy basenie. W przygotowanym dla mieszkańców naszego miasta widowisku nie biorą udziału zwierzęta, a sami wspaniali artyści. Zobaczymy więc program pt. „Nowoczesny Cyrk” a w nim Laserman czyli nowoczesne i multimedialne laserowe show, żonglerka klasyczna, fire-show, latynoskie hula-hop, lina pionowa, antypody czyli żonglerka nogami, balans ze szkłem, człowiek sprężyna oraz Minionki i Elza.


Cyrk Astoria wystąpi w Mławie15 maja godzina 13:00 oraz 16:00  oraz 16 maja godzina 17:00. Bilety do nabycia w kasie cyrku.

Czytelnikom dziękujemy za udział w konkursie, w którym nagrodą były bilety. Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej mailowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x