Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Dębsku padły pierwsze strzały


Stowarzyszenie Strzeleckie „Shooter” Mława rozpoczęło projekt upowszechniający kulturę fizyczną wśród dzieci i młodzieży, promujący strzelectwo sportowe.  7 maja na strzelnicy w Dębsku (gm. Szydłowo) młodzi adepci już oddali pierwsze strzały z pistoletów bocznego i centralnego zapłonu.


Oczywiście zanim przystąpili do praktycznej nauki strzelania z broni pneumatycznej, najpierw musieli zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa BLOS, a nad prawidłowym przebiegiem zajęć oraz bezpieczeństwem, nadzór sprawował jeden z wykwalifikowanych instruktorów. W spotkaniu inaugurującym cykl szkoleń uczestniczyli Grzegorz Rochna – Wójt Gminy Szydłowo oraz Jacek Szlachta – radny Powiatu Mławskiego. Jak zapowiada stowarzyszenie, za dwa tygodnie ciąg dalszy szkolenia.

red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
6 miesięcy temu

Ile kosztuje takie strzelanie? Bo w Modlinie jest za darmo. Więc jeżeli zapłacę tu więcej jak 30zl to za tyle pojadę do Modlina i za darmo szkoła.

Zomo
Zomo
6 miesięcy temu

Jaką to trzeba być ś…..ą żeby kopać pod kimś dołki żeby zabrać komuś jego pomysł. Karma wraca.

Stefan
Stefan
6 miesięcy temu

Dlaczego nazwa w języku angielskim ? Nie może być po prostu STRZELEC ?. To przecież nie jest międzynarodowa organizacja tylko lokalna grupa.

Strzelec
Strzelec
6 miesięcy temu
Reply to  Stefan

Chciałem do twojego komentarza wcisnąć plusa, ponieważ masz rację, a potem minusa, niech się grupa nazywa jak chce, teraz wiele nazw biorą z angielskiego. A tak z innej beczki sam chętnie bym wziął udział, niestety nie mogę w kolejnym terminie, a kiedy jeszcze macie takie spotkania (szkolenia)?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x