Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Dębsku padły pierwsze strzały


Stowarzyszenie Strzeleckie „Shooter” Mława rozpoczęło projekt upowszechniający kulturę fizyczną wśród dzieci i młodzieży, promujący strzelectwo sportowe.  7 maja na strzelnicy w Dębsku (gm. Szydłowo) młodzi adepci już oddali pierwsze strzały z pistoletów bocznego i centralnego zapłonu.


Oczywiście zanim przystąpili do praktycznej nauki strzelania z broni pneumatycznej, najpierw musieli zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa BLOS, a nad prawidłowym przebiegiem zajęć oraz bezpieczeństwem, nadzór sprawował jeden z wykwalifikowanych instruktorów. W spotkaniu inaugurującym cykl szkoleń uczestniczyli Grzegorz Rochna – Wójt Gminy Szydłowo oraz Jacek Szlachta – radny Powiatu Mławskiego. Jak zapowiada stowarzyszenie, za dwa tygodnie ciąg dalszy szkolenia.

red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
10 dni temu

Ile kosztuje takie strzelanie? Bo w Modlinie jest za darmo. Więc jeżeli zapłacę tu więcej jak 30zl to za tyle pojadę do Modlina i za darmo szkoła.

Zomo
Zomo
12 dni temu

Jaką to trzeba być ś…..ą żeby kopać pod kimś dołki żeby zabrać komuś jego pomysł. Karma wraca.

Stefan
Stefan
13 dni temu

Dlaczego nazwa w języku angielskim ? Nie może być po prostu STRZELEC ?. To przecież nie jest międzynarodowa organizacja tylko lokalna grupa.

Strzelec
Strzelec
13 dni temu
Reply to  Stefan

Chciałem do twojego komentarza wcisnąć plusa, ponieważ masz rację, a potem minusa, niech się grupa nazywa jak chce, teraz wiele nazw biorą z angielskiego. A tak z innej beczki sam chętnie bym wziął udział, niestety nie mogę w kolejnym terminie, a kiedy jeszcze macie takie spotkania (szkolenia)?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x