Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś podpalił śmieci.  Szreńscy strażacy w akcji


10 maja późnym wieczorem na gminnej działce – nieużytku przy ulicy Żuromińskiej w Szreńsku ktoś podpalił stertę wywiezionych tam śmieci. Początkowo do zdarzenia zadysponowane zostały oprócz miejscowego zastępu OSP jednostki z Państwowej Straży Pożarnej z  Mławy i Żuromina. Ostatecznie jednak szreńscy druhowie sami opanowali i ugasili pożar. Ostateczną przyczynę pożaru ustali Policja, wstępnie jednak strażacy uznali, że doszło tam do podpalenia.


red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x