Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Konkurs na spot filmowy promujący pielgrzymkę do Rostkowa


Uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz szkół średnich mogą opracować spot reklamujący 40. Pielgrzymkę do Rostkowa i Przasnysza. Do wygrania cenne nagrody.


Diecezja Płocka – Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym i Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży „Studnia” ogłosiła konkurs na spot filmowy „Wyrusz”, który ma promować 40. Pielgrzymkę do Rostkowa i Przasnysza dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich. 

Prace konkursowe można zgłosić do 10 czerwca i wykonywać w zespołach liczących nie więcej niż 3 osoby. Każda grupa musi mieć opiekuna w postaci nauczyciela lub katechety danej szkoły. Przygotowany spot powinien trwać maksymalnie 2 minuty. Może być przygotowany w dowolnej formie, czyli jako animacja komputerowa, plansza i głos lektora, czy też przy udziale uczestników w roli aktorów.

Do wygrania są ciekawe i cenne nagrody. To m.in. karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach z asortymentem elektronicznym:

  • I nagroda 2500 zł,
  • II nagroda 1500 zł,
  • III nagroda – 1000 zł

oraz nagrody rzeczowe i vouchery.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu  https://tinyurl.com/4ms8jhfj

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
CHAM BEZ WSTYDU
CHAM BEZ WSTYDU
6 miesięcy temu

najlepiej jak by ten spot zawierał dzieci to by się księża uśmiechali i rodzice by się cieszyli że dzieci takie modlące

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x