Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mokry chodnik i fontanna posadzkowa. Nowe oblicze działdowskiego parku


Działdowo przystępuje do gruntownej zmiany oblicza parku po 8 latach jego funkcjonowania. W miejscu starego placu zabaw, pojawi się nowy, z tzw. mokrym chodnikiem i fontanną posadzkową, będą hamaki, na miejsce oczyszczonego stawu i kanału młyńskiego powróci fontanna, która była podświetlana. W parku trwają już prace, ich zakończenie zaplanowane jest na połowę czerwca.


— Nawet największe i najpiękniejsze parki wymagają od czasu do czasu, gruntownego remontu i taki właśnie remont przechodzi park Jana Pawła II, w którym powstanie centrum aktywności rodziny. W jednym z budżetów obywatelskich, mieszkańcy zdecydowali się, aby w tym parku umieścić mokry chodnik z fontanną posadzkową. Ta inwestycja była przesuwana w czasie, ponieważ aplikowaliśmy o środki zewnętrzne i tak pozyskaliśmy 2 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury — mówi burmistrz Działdowa, Grzegorz Mrowiński.

źródło: UM Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Krzyżak
Krzyżak
6 miesięcy temu

Jeszcze zamek powinni docieplić styropianem 20cm i baranek na niego rzucić

Anonimowo
Anonimowo
6 miesięcy temu
Reply to  Krzyżak

A ty baranku zamilcz.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x