Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uniszki Gumowskie. Spłonął VW Golf


Wczoraj około godziny 20:30 na drodze pomiędzy Uniszkami Gumowskimi a Białutami doszło do pożaru samochodu osobowego marki VW Golf. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Do działań gaśniczych zadysponowane zostały zastępy straży z JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w aucie. Działania strażaków trwały około 1m5 godziny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x