Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Dniu Ziemi posprzątali całą miejscowość


W Dniu Ziemi, samorząd uczniowski w Szkole Podstawowej w Zawadach przystąpił do akcji #SprzątamyDlaPolski pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Idea troski o naszą planetę połączyła całą społeczność szkolną.


Wszyscy uczestnicy akcji z dużym zaangażowaniem zbierali odpady na terenie miejscowości Zawady. Grupa 106 uczniów i 14 nauczycieli zebrała 10 pokaźnych worków śmieci i nieczystości zwracając uwagę na ich segregację. Do tej akcji włączali się mieszkańcy wioski pomagając porządkować tereny zielone. Wśród uczniów szkoły Podstawowej w Zawadach wzrosła potrzeba podejmowania działań proekologicznych w otaczającym nas środowisku, a dzieci i młodzież zobowiązały się dodatkowo posprzątać wraz z rodzicami własne podwórka.

źródło i fot. SP Zawady

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x