Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Przasnyszu pobudują odkryte baseny


fot. ilustracyjne/pixabay


U naszych sąsiadów powstanie nowy obiekt rekreacyjny. Przasnyskie starostwo rozstrzygnęło przetarg i zapewne dzisiaj podpisze umowę z wykonawcą odkrytych basenów przy jednej z przasnyskich szkół.

Całkowity koszt wykonania zadania szacuje się na ponad 9,2 mln złotych. Samorząd powiatowy pierwotnie miał zaplanowaną w budżecie kwotę 3,8 mln zł, ale radni zwiększyli ją do wartości po przetargowych.

Zamówienie obejmuje budowę basenu, przeznaczonego dla dzieci o powierzchni lustra wody 10 x 10 metrów i głębokości 0,6 m, basenu dla młodzieży i dorosłych o wymiarach 12 × 20 m i głębokości 1,2 m, basenu dla dorosłych o wymiarach lustra wody 12 x 20 m i głębokości 1,5 m oraz wodnego placu zabaw z minimum pięcioma atrakcjami. Wokół basenów będą znajdować się drewniane pomosty, a przy nich brodziki do płukania stóp i prysznice.

Częścią kompleksu będzie także budynek zaplecza socjalnego wraz z kasą i przebieralniami, dwa budynki techniczne, elementy małej architektury, wiata przeciwsłoneczna, zjeżdżalnia rodzinna i zjeżdżalnia kamikadze wraz z hamownią oraz infrastruktura komunikacyjna – informuje przasnyskie starostwo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
7 miesięcy temu

Szkoda, że takie płytkie. Najbliższy basen o głębokości 5m jest w Warszawie i nie dla wszystkich dostępny. Potem dopiero Trójmiasto 4m i też trudno dostępny. W promieniu 200 km wokół Mławy nie ma łatwo dostępnego głębokiego basenu. Gdyby był taki basen w Mławie, przyciągnąłby nurków sprzętowych i łowców podwodnych na treningi z Warszawy i Mazur.

BACZNY 1 OBSERWATOR !!!
BACZNY 1 OBSERWATOR !!!
7 miesięcy temu

Wszystko co pozytywne o czym piszecie — TO ALBO W CIECHANOWIE ALBO W PRZASNYSZU— NO A W MŁAWIE CO ???— a w Mławie sensacja, mają odkrywać starą nieckę basenu aby przywrócić go do dawnego stanu i używalności, !!!!–a to dlatego że ZALEW RUDA NIE LEŻY W GRANICACH NASZEGO MIASTA !!!!

Janusz
Janusz
7 miesięcy temu

Nie masz czego zazdrościć, na coś takiego 10 mil. Szkoda kasy ,na coś co będzie czynne 3 miesiące w roku

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x