Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W szkołach matury i alarmy bombowe


fot. ilustracyjne


Dzisiaj w szkołach ponadpodstawowych rozpoczynają się egzaminy maturalne. W Mławie są już jednak pierwsze sygnały alarmów o podłożonych ładunkach wybuchowych w placówkach szkolnych. Takie alarmy zgłosiły już Szkoły Policealne Żak i Zespół Szkół nr 3. Choć prawdopodobnie są to znane już wcześniej alarmy po mailach tzw. kaskadowych,  policyjne patrole jednak sprawdzają  bezpieczeństwo placówek.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x