Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miejskie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja


Burmistrz Miasta Mława i Dziekan Dekanatu Mławskiego Zachodniego informują, że we wtorek 3 maja 2022 r. odbędą się miejskie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. W kościele pw. Ducha Świętego i w miejskim parku uczcimy 231. rocznicę uchwalenia tej ważnej w historii Polski ustawy zasadniczej.


Obchody rozpocznie o godz. 10:30 msza św. w kościele pw. Ducha Świętego. Następnie uczestnicy przemaszerują ulicami św. Anny, Ordona i Sienkiewicza do miejskiego parku, gdzie przy Dębie Niepodległości odbędzie się krótka uroczystość patriotyczna.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x