Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciekawy konkurs dla kół gospodyń wiejskich


„Natura od kuchni” to akcja Lasów Państwowych skierowana do Kół Gospodarstw Wiejskich. Wiadomo przecież że gospodynie znają się na kuchni jak mało kto


Celem konkursu jest promowanie naturalnych produktów pochodzenia leśnego w dowolnej formie. Akcja ma na celu propagowanie leśnej kuchni aby dotarła do jak największej ilości smakoszy.

Zwycięskie propozycje zostaną opublikowane w specjalnej książce kucharskiej pt. „Dzika kuchnia. Dobre z lasu”, gdzie będą przedstawione najciekawsze dania regionalne.

Termin składania ofert to 30 września 2022r.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: www.cilp.lasy.gov.pl/konkursy/kgw

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x