Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar domu w Stupsku


Nieprawidłowa eksploatacja piecyka typu „koza” doprowadziła do pożaru w budynku jednorodzinnym w Stupsku. Do zdarzenia doszło 30 kwietnia br. Do działań gaśniczych zadysponowane zostały 3 zastępy z JRG Mława, a także zastęp OSP Stupsk.


Pożar objął powierzchnię około 30 metrów kwadratowych, ale akcję gaśniczą utrudniało duże zadymienie. Zachodziła także konieczność odłączenia linii zasilania elektrycznego przez wezwane pogotowie energetyczne. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Straty wyceniono na kwotę 50 tys. zł. Akcja gaśnicza trwała prawie 2,5 godziny.

red.

fot. OSP Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
KierownikCzytania
KierownikCzytania
1 rok temu

Sobota około godziny 9:20

Last edited 1 rok temu by KierownikCzytania
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x