Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pokrytki. Pożar bel słomy


Trzy zastępy straży pożarnej przez ponad godzinę gasiły pożar bel słomy w miejscowości Pokrytki (gm. Strzegowo). Zanim strażacy opanowali ogień, spłonęło około 10 bel słomy. Do zdarzenia doszło 1 maja kilka minut po godzinie 13-tej. W działaniach gaśniczych brały udział zastępy z OSP Strzegowo, OSP Niedzbórz i JRG Mław. Wstępną przyczynę pożaru strażacy określili jako samozapłon.


red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x