Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie ogródki działkowe z dofinansowaniem z budżetu Mazowsza


fot. Pixabay


W tym roku 101 rodzinnych ogrodów działkowych otrzyma wsparcie z budżetu Mazowsza, w tym 7 z subregionu ciechanowskiego. Budowa bram wjazdowych, modernizacja sieci elektrycznej i rozbudowa oświetlenia to zadania, które zostaną zrealizowane dzięki programowi „Mazowsze dla działkowców 2022”. Wśród dofinansowanych ogrodów są 4 z Mławy.

Maksymalna kwota wsparcia dla jednego projektu to 20 tys. zł. Łącznie na realizację wszystkich zadań sejmik województwa mazowieckiego przeznaczył ponad 1,5 mln zł i ponad 109 tys. zł w regionie ciechanowskim.

Wszystkie mławskie ogrody działkowe otrzymały dofinansowanie w maksymalnej kwocie 20 tys. zł.

Rodzinne Ogródki Działkowe „ZA TOREM” otrzymane środki przeznaczą na I etap budowy i modernizacji zasilania energetycznego na swoim terenie.

ROD im. „550-LECIA MŁAWY” planują IV etap budowy alei dojazdowej.

ROD „RELAX” przeznaczy dofinansowanie na I etap rozbudowy i modernizacji oświetlenia oraz sieci elektrycznej.

ROD „POD LASEM” wykona I etap modernizacji istniejącej sieci elektrycznej zasilającej altany na ogródkach działkowych.

red.

źródło: UMWM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x