Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ślimak przy nich to sprinter


Mija już drugi rok od pamiętnej sesji rady miasta, podczas której  burmistrz Sławomir Kowalewski domagał się od radnych, żeby wyjaśnili sprawę kto i dlaczego sprzedał miejskie wysypisko śmieci. Radni jednogłośnie przyjęli ten wniosek, ale do dzisiaj odpowiedź na te pytania nie padła. Czy więc radni lekceważą burmistrza, czy może jest inny powód tej inercji?


Przywołana wyżej sesja rady miasta miała miejsce 18 sierpnia 2020 roku. Wówczas to burmistrz Kowalewski oburzony zarzutami, które usłyszał od mieszkańców, że to on i obecna rada sprzedała wysypisko, domagał się aby komisja rady zbadała dokumenty w tej sprawie i poinformowała o ustaleniach mieszkańców. Radni jednogłośnie taki wniosek przyjęli do realizacji, a przewodniczący rady Lech Prejs skierował go do komisji rewizyjnej.

Jeżeli wierzyć słowom burmistrza Kowalewskiego, że mieszkańcy poważnie zarzucają burmistrzowi i obecnej radzie miasta sprzedaż wysypiska, to wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji radnym powinno bardzo zależeć na jak najszybszym zbadaniu i ustaleniu kto jest za to odpowiedzialny. Tymczasem mijają długie miesiące i nie dzieje się dosłownie nic.

Niemal po roku (30 lipca 2021 r.) redakcja Codziennika Mławskiego kieruje na ręce przewodniczącego Prejsa zapytanie „Ile posiedzeń organów rady odbyło się w tej sprawie i w jakich terminach? Czy jest wyznaczony jakiś termin zakończenia procedury?”. I znów zapada zupełna cisza.

Wobec braku odpowiedzi w ustawowym terminie redakcja egzekwuje odpowiedź poprzez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie. Miasto przegrywa sprawę przed sądem, który nakazuje udzielenie odpowiedzi na zadane pytania i obciąża ratusz kosztami.

6 kwietnia 2022 r. przewodniczący Prejs pisze do redakcji: „Informuję, że do dnia sporządzenia niniejszej odpowiedzi Komisja Rewizyjna w przedmiotowej sprawie odbyła jedno posiedzenie organizacyjne w dniu 8 września 2021 r.

Sprawa ciągnie się 20 miesięcy i w tym czasie tylko jedno posiedzenie i to organizacyjne? Trudno to nazwać błyskawicznym tempem. A przecież, przypomnijmy radni nie pracują za darmo. Przewodniczący Prejs co miesiąc odbiera ponad 3200 zł. diety, a przewodniczący komisji prawie 2600 zł. i za takie pieniądze można chyba oczekiwać jakiegoś zaangażowania.

Co się więc stało? Czy ludzie przestali obwiniać za drogie śmieci i sprzedaż wysypiska obecnego burmistrza i radę?   A może rzeczywiście  obecne władze mają coś do krycia?  W tym tempie pracy, może doczekamy się na jakieś wyniki akurat przypadkiem na koniec kadencji? Rzeczywiście, ślimak przy nich to sprinter.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
60 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Szpagat jest,kiedyś może będzie salto PW inicjały
Szpagat jest,kiedyś może będzie salto PW inicjały
1 rok temu

Podwójne te same wersy w poniższym opisie to kogoś manipulacja. Ale da się zrozumieć.

Patryk Wróblewski
Patryk Wróblewski
1 rok temu

Ja to udostępniacie to pewnie i komętarze czytacie i pewnie też piszecie. W polityce nie pomogę. Ale sztuki walki czy sport to nie tylko walka. W metaforze istniał będę nawet gdy mnie nie będzie. Polityka nie jest dla mnie ale kiedy tyczy się też mnie to i ja się tyczę polityki. Jestem za ogólna kulturą jednak tutaj jest jej wielce brak.
Odpowiem tylko na jedną zaczepkę w poniższym komentarzu która była z postu o Mławianinie Roku. Odpowiedź była lecz została usunięta. Przez tych co propagandy siać pomagają. Gdy byście czynili to dla ludzi to patologi takiej czynić byście nie musieli jednak to wasza sprawa. Tylko proszę mnie nie zaczepiać. Gdy by mnie było stać to pewnie zmieniłbym nazwisko i już by mnie tu nie było. Albo nie musiałbym się tu udzielać. Propaguję sport i wiem z kogo przykład mogę brać a z kogo nie. Więc metaforyczna wylewność na człowieka który całe życie zajmował się sportem, i wielu ludzi w młodości i nie tylko przykład z niego brało. To tylko zazdrość. Panie Henryku jest Pan sportowcem któremu w wieku nawet 20 lat nie potrafiłem dorównać a w niekturych dyscyplinach nawet teraz bym tego nie zrobił. Sport ludzie to nie tylko walka a jak nie rozumiecie to przykład w poniższym komentarzu do „z bliska”

z bliska
z bliska
1 rok temu

PATRYK!!!— TYCH sztuk walki to chyba cię nauczył, ten wybitny trener o wielu specjalnościach, ale najlepiej mu wychodzi opluwanie ludzi i dawnych znajomych po latach, Ja nie chce ci w tym przeszkadzać każdy z nas może zachować swoje zdanie o obecnej rzeczywistości, — ale ma tylko jedną UWAGĘ –powinieneś uważać abyś nie został tak nazwany jak ja cyt trenera ” MĘNDĄ ” bo on tylko takie słowa zna !!! nie muszę cię zaczepiać znam, cię bardzo dobrze –ja wiem że sport to zdrowie i życzę dalszych sukcesów !!—a tak przy okazji o twoim poprzednim wpisie–ktory zamieściłeś w MŁAWIANINIE ROKU–Powinieneś się zapoznać z tym co wypisują Mławiacy na temat który opisałeś MŁAWA JEST TAKA PIĘKNA !!– JA WIEM ZE NA PORTALU JEST dużo nawiedzonych durni którzy pytają ciebie czy LECZYSZ SIĘ PSYCHIATRYCZNIE ??–albo ZESRAŁ SIĘ GOŁY NA RÓG STODOŁY !!– i takie jest życie ale udzielają się publicznie musimy się z takimi ocenami liczyć!!! mimo że piszemy, pod swoimi nickami !!!

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu

Być może nie widzi pani tego, co dzieje sie w naszym mieście, bo mieszka pani daleko. Pewne działania maluczkich moga byc dla pani niedostrzegalne. Pozdrawiam

do lebiegi K.P.
do lebiegi K.P.
1 rok temu

Znowu Ty? Z pustką w głowie? Weź się do roboty a nie wypisujesz co ci ślina na język przyniesie.

Z bliska
Z bliska
1 rok temu

Te uwagi do KAMILA TO schowaj dla siebie w tym pustym łbie to może wreszcie we zmadrzjesz!!!

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu

Rozmowy w sprawie ulicy Brukowej prowadziłem z władzami miasta oraz powiatu o czym swiadczy spotkanie obydwu włodarzy z mieszkancami na ulicy Brukowej. Natomiast ulica Piłsudskiego jest drogą Wojewódzką i przekierowanie ruchu ciężarówek na nowo planowaną obwodnicę miasta Mławy omawialismy z dyrektorem wojewódzkiego Zarządu Dróg, co znalazło odzwierciedlenie na spotkaniu z mieszkancami Osiedla Nr 8 Obrońców Mławy. Obydwa spptkanoa byly zorganizowane z mojej inicjatywy

Do Kamila Przybyszewskiego
Do Kamila Przybyszewskiego
1 rok temu

Czemu blokujesz mnie na fb?Boli Cię,że napisałam prawdę?Powiedz wszystkim w jaki sposob jako zarządca Osiedla nr 8 walczyles o to zeby tiry nie jezdzily na wolce?Czemu nie przyznasz się ludziom ,że działałeś tylko dla swojego dobra i chcialeś tiry odsunąć od ul gdzie mieszkasz,a o Piłsudskiego już się nie zamartwiłeś ? A jak wiadomo , ulica ta wchodzi w sklad osiedla którego jestes zarządcą.Powiedz ludziom , wytłumacz czemu dbasz tylko o swoje dobro skoro taki z ciebie dobry,prawy zarządca?????Niech ludzie się dowiedzą jakim jesteś człowiekiem a wszystko robisz tylko dla chwilowego poklasku.Ewentualnie dla dobra swojego bo innych masz głęboko w dupie.Ogarnij się w końcu , zastanów co robisz.Jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem.
Agata Bliczyk

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu

Proszę ludziom nie wmawiać nie prawdy. Tiry od lat, od wielu lat przejeżdżają nieopodal mojej ulicy.
Działania związane z ulocą Brukową byly podyktowane obawami mieszkancow tej ulicy, ktorzy dali wyraz swojego niezadowolenia podczas spotkania z wladzami miasta i powiatu.
Te same pytania mozectez zadać pani radnym z naszego okręgu wyborczego, którzy mają większe uprawnienia ode mnie.

Mławianin
Mławianin
1 rok temu

Bardzo ciekawa sprawa, nadaje się do telewizji oraz warto żeby jakieś służby przeprowadziły śledztwo. Brudne rączki niektórych śmierdzą na odległość.

Magda
Magda
1 rok temu

Bunio odegrał teatrzyk a jego klakierzy mu przytaknęli i na tym się skonczylo

XYZ
XYZ
1 rok temu
Reply to  Magda

Kto to jest bunio?

z bliska
z bliska
1 rok temu
Reply to  XYZ

Spytaj sie BURMISTRZA KOWALEWSKIEGO TO CI WYJAŚNI !!!

Patryk Wróblewski
Patryk Wróblewski
1 rok temu
Reply to  z bliska

Mława jest piękna to byłem ja.
Klakier? „Biorąc z ciebie przykład. Nie nie jestem klakier kundlu jestem Patryk”i jestem samoistna jednostką nie mieszającą się w patologie propagand które na tym profilu są czynnikiem negatywnie przewodnim. Ale w metaforze wypluć gdzieś to trzeba i może wam to pomoga. Lecz nie na moją to głowe. Sport to zdrowie i do tego mogę zaprosić. A jak chcecie poznać mnie jako Patryka jeszcze z czsów podstawówki to wiele się nie zmieniłem. Miej przeklinam ale mam więcej zmarszczków. Życie każdy ma z osobna tak jak i czyny. Więc jestem zdania że jeśli się robi coś dla ludzi. To przedewszystkim o ludziach trzeba myśleć. Za tem robię to co potrafię, może będę prowadził zajęcia sportowe. Ale jest to już indywidualna sprawa.

Z bliska
Z bliska
1 rok temu

Młodzieńcze nie musisz brać że mnie przykładu, bo są to za wysokie progi na twoje nogi, a gdzie ty WROBELEK , nauczyłeś się tak szczekać, ale jako kundelek, to głosik masz jeszcze słabiutki, jak będziesz w moim wieku, to strach będzie do takiego psa podchodzić..

Pola
Pola
1 rok temu

W Mlawie nie ma problemu związanego ze śmieciami. Takimi sprawami nie zajmuje się rada i urzad. No prawie nie zajmuje, komisja rady zorganizowała w przeciagu 20 miesięcy 1 posiedzenie, a w urzędzie został rozwiązany wydział zajmujący się odpadami. Pozostał jeden pracownik merytoryczny do tych spraw. Za to zwiększono zatrudnienie w wydziale od spraw pijaru. I znowu z ulotek dowiemy się że wywoz śmieci w Mlawie nalezy do najtańszych w Polsce.

TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
1 rok temu

a wiecie może dlaczego „OPTYK” Jóźwiak od lat na 8 godzin dziennie stawia samochód pod Urzędem Miasta i nie musi płacić jak wszyscy za parkometr? (mam zdjęcia jak coś z datą i godziną ale pewnie w archiwum monitoringu też są nagrania jak Pan zajeżdża i idzie do zakładu kasę robić)
może jest kumplem Pana Prejsa? retoryczne pytanie
czy to nie jest okradanie mieszkańców Panie Marku? od kogo się pan nauczył okradać Mławian?

ParkinG
ParkinG
1 rok temu

Ciekawa sprawa od strony prawnej , jak dostałem mandat to wystawiało go spółka miejska , ale odwołanie / anulowanie kazali pisać do UM a UM kazało odwołać się do sądu . Teraz pytanie jeśli jest jak piszesz to kto powinien się sprawą zając , policja odpada , staż miejsca tym bardziej . Szkodliwość społeczna ew. czynu jeśli takowy zaistniał jest ogromna bo podważa zaufanie oraz porządek prawny do urzędu Państwowego jakim jest UM wg mnie . I kto kontroluje p. kontrolerów ? Ich rzetelność np.

TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
1 rok temu
Reply to  ParkinG

ON STAWIA NA TERENIE URZĘDU TAM GDZIE JEST DLA PETENTÓW I UPOWAZNIONYCH – PRAWIE PRZY SAMYM ŚW. WOJCIECHU

ParkinG
ParkinG
1 rok temu

To jest poza zasięgiem , widocznie musi mieć pan wielkie zasługi . Ten znajomy królika

TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
1 rok temu

STAWIA NA TERENIE URZĘDU NIE NA MIEJSCU PARKINGOWYM!

Asker
Asker
1 rok temu

Kto chce zrobić naszemu burmistrzowi krzywdę?
Czy ktoś mógłby rozwinąć ten wątek, bo ostatnio na ten temat były jakies posty?

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Asker

To nie tak Burmistrz to sam SOBIE krzywdę robi, zamiast odważnie wszystko wyjaśnić co do śmieci, to zrzuca to na komisję Rady, a te straszenie to bardzo wątpię czy tak było!!! Pan SŁAWEK LUBI BUJAC W OBLOKACH,!!

Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu

Jak Ruszkowski Zbigniew zostanie burmistrzem to zacznie się zarządzanie według prawa.

Troll
Troll
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

Może słońcu będzie uczciwie i bez buty
Ale wątpię aby zdecydował się na start w wyborach

Troll
Troll
1 rok temu
Reply to  Troll

W końcu przepraszam

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

Przestań nas, rozśmieszać z tym RUSZKOWSKI, — Ktory stosuje ta samą zasadę co Kowalewski, jak startował pierwszy raz, obaj wyznają zasadę– OBIECANKI CACANKI A GŁUPIM RADOŚĆ !!

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Z bliska

Pięknie lubię kolor czerwony, cóż zrobić jak glupich jest więcej niż cacanek!! Panie Prejs to chyba w Pana obowiązku jest aby komisję rewizyjna przywołać do porządku !!! niech wreszcie Pan przestanie być tym ślimakiem !!!

Baczny 1 obserwator xxx !!!
Baczny 1 obserwator xxx !!!
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

Będzie tak samo zarządzał jak ten ŚLIMAK NA ZDJECIU!! NARESZCIE PORTAL CORAZ CZESCIEJ TRAFIA W PUNKT!!

Agata
Agata
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

O kim mówisz? Bo nie znam człowieka

Bruno
Bruno
1 rok temu
Reply to  Mieszkanka

Akurat w tej firmie w której pracował p. Zbigniew nie ma uczciwych ludzi.

Zorientowany w temacie
Zorientowany w temacie
1 rok temu

Przykro patrzeć co się dzieje w mieście, każdy tylko kasa, kasa i kasa…Ludzie wy obrażacie się na radnych, burmistrza, wiceburmistrza itd. Zadam jedno pytani: Kto ich wybrał? sami się wybrali? Nie chodzicie na wybory, nie wybieracie nowych młodych osób, bo zawsze jest jakieś ale… a to ma nie taką fryzurę, a to jest kolekcjonerem, a to ma lewe ręce, a to jest krzykaczem i się czepia… Sami sobie zgotowaliście los… i teraz cierpcie w milczeniu do następnych wyborów samorządowych…

PS. a obecny rząd szykuje wydłużenie kadencji samorządów do wiosny 2024 więc, będzie się działo i będzie zabawa…

Z bliska
Z bliska
1 rok temu

Ta informację o tych wyborach w 2024, to chyba ci ŁUKASIK Przekazał,którego dwa dni temu widziałem jak w Kościele Świętej Trójcy, pracował że czyżby był za kościelnego, że ministrantem jest to wiem że ale ze KAŻDY KOSVIELNYM ZOSTAŁ!! -+ to jakaś nowość !!

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Z bliska

Powinno być–;KIEDY KOŚCIELNYM ZOSTAŁ!!

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Z bliska

Ci co oceniają moje posty na czerwono z ich ocen wynika, że pisana prawda mocno ich boli, od lat nie jestem przyzwyczajony wychwalać władze i ich postępowanie, zwłaszcza te które robią błędy bo skoro Przew.Rad ty Powiatu, robi porządki na placu, przykościelnym, to jak to nazwać, jak nie praca kościelnego !!! Jeśli nie to niech się wreszcie na coś zdecyduje!!! I nie przynosi wstydu wszak jest KOMBATANTEM SOLIDARNOŚCI!! A TO CHYBA DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE !!

Jolka
Jolka
1 rok temu

Wszyscy mają już dość łysych, tyle w temacie… Pakować walizki….

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Jolka

Tylko czekać ja ci łysi zgłoszą się do prof, SUSKIEGO I ZROBI IM PERUKI !!

Anonim
Anonim
1 rok temu

Ta komisją niczym komisją Macierewicza jest tylko od brania pieniędzy i nic więcej.

Mławianin
Mławianin
1 rok temu
Reply to  Anonim

Skup się raczej na mławskiej radzie miasta.

Z bliska
Z bliska
1 rok temu
Reply to  Mławianin

A dlaczego, przykład adekwatny, do tego co robił MACIEREWICZ!!!

Sknerus
Sknerus
1 rok temu

Zgłoście sprawdzę do CBA -ona szybko ustali fakty .

M.O.
M.O.
1 rok temu
Reply to  Sknerus

Niech Kamil zgłosi jest taki przemądrzały. Jest okazja żeby efektywnie się popisywać.

Ela
Ela
1 rok temu

Mi się jeszcze kojarzy jakis wyrok za ceny wody. Ale nie wiem czy dobrze pamietam bo to dawno bylo… Będzie jakas rekompensata?

Radni wzięli w kopertach i udają Greka
Radni wzięli w kopertach i udają Greka
1 rok temu

Okazuje się, że tylko Codziennik Mławski stoi na straży moralności w tym mieście.
Nikt inny nie jest zainteredowany. Klika ma się dobrze. A ludzie jak to wyborcy już po roku nie pamiętają na kogo głosowali. Jacy wyborcy taka władza.

Gnom
Gnom
1 rok temu

Radnym w Mławie w większości przypadków zostaje się po to aby ogarnąć jakiś stołeczek dla siebie lub rodziny
A przy okazji córka radnego z brzeźnego gdzie pracuje ? Gdzie pana walka o ludzi gdzie?

Z bliska
Z bliska
1 rok temu

Od czasu do czasu portalowi to się zdarza. !!

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu

Burmistrz na sesji Rady mMiasta Mława wygłasza różne rzeczy.
Podczas sesji 29 marca burmistrz wygłosił pewne niepokojące słowa, po których zostały zadane następujące pytania:
Szanowny Panie Przewodniczący, Szanowny Panie Burmistrzu:
1. Prosimy o podanie dnia, miejsca oraz okoliczności, w ktorych wedlug Pana słów, ktoś groził Panu pozbawieniem życia poprzez powieszenie ?
2. Prosimy o podanie kto takich gróźb dopuscil się wobec pana burmistrza ?
3. Czy Policja i Prokuratura została powiadomiona przez pana burmistrza o groźbach pozbawienia pana zycia przez osobę panu grożącą lub osoby?
4. Czy Przewodniczący Rady Miasta oraz radni po słowach pana burmistrza na dzisiejszej sesji rady miasta Mława, w zwiazku z groźbami wobec pana burmistrza, z Urzędu powiadomią organy ścigania?

asd
asd
1 rok temu

weź nie pie*dol już Kamilku.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  asd

Kulturalniej nie można?
– to po pierwsze.
Po drugie to chyba takie zdarzenie i miało miejsce i takie słowa padły, Kamilowi chyba się to nie przyśniło.

BACZNY 1 OBSERWATOR !!!
BACZNY 1 OBSERWATOR !!!
1 rok temu
Reply to  asd

–pie*dolnij się w ten pusty łeb!!! CZEGO SIĘ CZEPIASZ TEGO CZŁOWIEKA, ŻE TAK BARDZO CI PRZESZKADZA !!!—-a w ogóle sprawa sprzedaży wysypiska śmieci, jest bardzo ciekawa, — Radni miejscy tej sprawy nie wyjaśnią !!!– to sprawa dla wyższych organów takich jak CBA — Z TEGO CO MI WIADOMO TO SPRAWA TA ZACZĘŁA SIĘ podczas II KADENCJI RADY ZA BURMISTRZA ANTCZAKA, / czyżby za te swoje osiągnięcia został MŁAWIANIEM ROKU /– KTÓRY ZREZYGNOWAŁ ZE STANOWISKA I ZAMIENIŁ SIĘ — BURMISTRZEM ZOSTAŁ RAKOWSKI, A ANTCZAK SKARBNIKIEM— RAKOWSKI BYŁ NA WYCIECZCE W CHINACH !!! PYTANIA I KOMISJE??? MOGĄ BYĆ ALE TĄ SPRAWĘ WINNI WYJAŚNIĆ –ANTCZAK I RAKOWSKI !!!—A KOWALEWSKI WINIEN ODPOWIEDZIEĆ NAM NA PYTANIE — CO BYŁO PRZYCZYNĄ ZWOLNIENIA ANTCZAKA Z FUNKCJI SKARBNIKA ???? za to bardzo dobrze ma się pierwszy nabywca, wysypiska PAN JANUSZ ARENT !!—BIZNES TO BIZNES !! — CIEKAWA MOŻE BYĆ TEŻ SPRAWA, która dotyczy incjatywy KOWALEWSKIEGO A MIĘDZY INNYMI –Partnerstwa Publiczno Prywatnego— co dotyczy DEVELOPERÓW O BUMU NA BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE, KTÓRE MOCNO RUSZYŁO PO ZWOLNIENIU ANTCZAKA ???—TE I INNE PYTANIA WARTO ZADAWAĆ, ABY MIESZKAŃCY WIEDZIELI–CO SIĘ W TEJ NASZEJ MŁAWIE DZIEJE !! — Słisznie tą sprawę stara się wyjaśnić portal codziennik .pl–tylko niech czyni to bardziej odważnie,!!!

K.Przybyszewski lewe ręce do wszystkiego
K.Przybyszewski lewe ręce do wszystkiego
1 rok temu

Czym Ty człowieku zajmujesz się na codzień. Z czego się utrzymujesz? Ciągle, nieustannie w zwyczajowo przyjętej porze pracy przesiadujesz w internecie i krytykujesz wszystko wokół, a sam nawet nie potrafisz znaleźć sobie w pełni legalnego zatrudnienia.
Jeśli zauważyłeś jakieś nieprawidłowości dotyczące złego gospodarowania publicznymi poeniedzmi przez Ratusz to powinieneś złożyć zawiadomienie do Prokuratury o podejrzeniu przestępstwa, a kopię poświadczającą umieścić w internecie do wglądu. Tymczasem ty nic konkretnego nie zrobiłeś a tylko absurdalnie krytykujesz bez sensu i opanowania.
Słaba krowa co dużo ryczy ale mało mleka daje.

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu

Ze świadczeń socjalnych, wszystkich rzadowych plusów i minusów zarazem. Ha ha.

Kuglarz
Kuglarz
1 rok temu

Następny pasożyt chce do korytka.

Tony
Tony
1 rok temu

Tak wybornie czepiacie sie Przybyszewskiego, tak wyśmienicie.
Jestem zatem tego zdania, że któraś panna w przypływie sił stanęła w obronie swojego łysego kochanka.

Burmistrzu
Burmistrzu
1 rok temu

Jak by to było bez sensu to byście go tak publicznie nie atakowali he he

Spostrzeżenie
Spostrzeżenie
1 rok temu

do KaPo, piszesz nie na temat. Najpierw przeczytaj artykuł ze zrozumieniem lub niech ci to objaśnią a następnie komentuj fakty w nim zawarte. Masz dużo szczęścia ponieważ na forach społecznościowych usuwane są komentarze, które nie są na temat.

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 rok temu
Reply to  Spostrzeżenie

Doskonale wiem o czym jest artykuł i wiem jakiej sprawy dotyczy.

Z bliska
Z bliska
1 rok temu

KAMIL!! zapamietaj sobie raz na zawsze– od tej wrednej plugawej szarańczy, się nie obronisz!! Nie przejmuj się ich pisaniem, !!! ROB SWOJE!!!

Do Kamila Przybyszewskiego
Do Kamila Przybyszewskiego
1 rok temu

Kończ już , wstydu oszczędź.Zygac się chce już na te twoje wywody

Z bliska
Z bliska
1 rok temu

A czy ktoś z piszących, broni ci abyś sobie ulżył przez to ŻYGANIE!!

60
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x