Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Planner na prezent dla słabo zorganizowanej przyjaciółki? Poznaj naszą propozycję


Nie wiesz co podarować przyjaciółce z okazji urodzin? Bez obaw! Właśnie od tego jesteśmy my!


Zawsze przed wyborem prezentu warto zastanowić się nad upodobaniami obdarowywanej osoby oraz nad jej charakterystycznymi cechami osobowości. Twoja przyjaciółka należy do roztargnionych i zapominalskich osób? Tutaj świetnym pomysłem okazuje się być spersonalizowany planner! Taki prezent sprawdzi się dosłownie dla każdego, kto ma problem z zagospodarowaniem swojego czasu! Przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze zalety plannera!

Planner – ratunek kiedy nieumiejętność zorganizowania czasu sięga zenitu

Czas upływa nieubłaganie szybko. Każdemu z nas czasami wydaje się, że brakuje mu jeszcze dodatkowych kilku godzin na załatwienie najważniejszych rzeczy. Wszystko to wynika z organizacji czasu. Niestety ale większość osób nie potrafi gospodarować swoim wolnym czasem. Nie ma się czemu dziwić, w końcu każdemu z nas zdarza się zbyt długo przewijać telefon lub oglądać dodatkowy odcinek serialu. Sposobem na wyzbycie się tzw. pożeraczy czasu jest nic innego jak planner! Rozpisanie codziennych obowiązków oraz stałe ich kontrolowanie co do minuty na pewno poprawi efektywność w ciągu dnia oraz pozwoli na szybkie i skuteczne zrealizowanie najważniejszych zadań. Planner nie tylko stroi na straży czasu ale także chroni przed niedopilnowywaniem różnych wydarzeń. Zapominanie o spotkaniach, bądź wideorozmowach z dobrze zaplanowanym planem dnia już nigdy nie będzie miało miejsca!

Spersonalizowany i dobrze dobrany prezent to klucz do zadowolenia

Warto wybierać plannery umożliwiające nie tylko rozpisywanie codziennych zadań ale także tygodniowych, miesięcznych, a nawet półrocznych. Pozwoli to na efektywne planowanie czasu nawet kilka miesięcy do przodu. Czy jest to przydatne? Jak najbardziej! Czasami pojawiające się spontaniczne propozycje spotkań sprawiają, że zapominamy o już wcześniej ustalonych obowiązkach. Mając planner zawsze przy sobie z łatwością sprawdzisz wszystkie swoje plany i wolne terminy. Warto mieć na uwadze, że planner jest prywatną rzeczą, skierowaną tylko i wyłącznie do jednej osoby. Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość podarowanego upominku dodaj niepowtarzalną dedykację! Zarówno planner jak i możliwość spersonalizowania znajdziesz na stronie https://www.murrano.pl/. Sklep Murrano posiada w swojej ofercie duży wybór plannerów posiadających sztywną okładkę odporną na zniszczenia. Dodanie wyjątkowej dedykacji sprawi, że obdarowana osoba będzie zachwycona! Złóż zamówienie już dziś, a Twoja przyjaciółka będzie wdzięczna, że pomogłaś jej zorganizować czas!

 


 

mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x