Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławska policja poszukuje sprawców kradzieży


Wydział kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi postępowania w sprawie kradzieży, do których doszło w marcu, na terenie dwóch sklepów AGD, RTV w Mławie. W jednym ze sklepów skradziono 3 myszki komputerowe, w drugim- telefon oraz depilatory. Na nagraniach z obu sklepów pojawia się prawdopodobnie ten sam mężczyzna.


Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę w kurtce zimowej z kapturem zakończonym szarym futrem. Na głowie czapka z daszkiem. Charakterystycznie poruszający się mężczyzna ukradł trzy zestawy myszy komputerowych. Na kolejnym nagraniu widać prawdopodobnie tego samego sprawcę. Tym razem ma na głowie czarną czapkę z napisem „NY”. Działa wspólnie z trzema innymi osobami. Kamery zarejestrowały podejrzaną kobietę z dużą granatową torbą, mężczyznę w zielonej kurtce i mężczyznę z dużym, ciemnym plecakiem, na głowie czapka szaro -czarna wzór moro. Działając wspólnie ukradli telefon oraz trzy depilatory. Za przestępstwo kradzieży mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Jeśli rozpoznajesz któregoś ze sprawców lub masz informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu tożsamości sprawców, niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 14. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

 

źródło: KPP Mława/asp.szt. Anna Pawłowska

Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x