Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonęła ciężarówka. Inne pojazdy udało się uratować [FOTO]


W niedzielę (24 kwietnia) na terenie zakładów drobiarskich w Uniszkach Cegielni doszczętnie spłonęła ciężarówka marki MAN przystosowana do transportu drobiu. Strażakom udało się prądem wody podawanym w obronie  uratować przyczepę podpiętą do objętej ogniem solówki oraz zaparkowane w pobliżu inne pojazdy. W akcji uczestniczyły dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna. Prawdopodobnie do pożaru doszło na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x