Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiosenne porządki w szreńskim parku


Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych nie tylko gaszą pożary czy usuwają miejscowe zagrożenia. Angażują się też w inne działania lokalnej społeczności. W piątek (22 kwietnia)  druhowie z OSP Szreńsk czuwali nad bezpieczeństwem uczestników akcji sprzątania szreńskiego parku, pomagali także porządkach. Na końcu akcji odbył się grill.


– Bardzo ważnym aspektem jest to aby każdy z nas dbał o czystość i porządek naszej przyrody, estetyka a także brak śmieci zagrażających przyrodzie są priorytetem – podkreślają druhowie.

źródło i fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x