Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Przasnysza. Jakie gwiazdy wystąpią na scenie?


Sąsiadujący z Mławą Przasnysz już zapowiedział tegoroczne, czerwcowe obchody dni miasta. Wiadomo również jakie gwiazdy wystąpią na scenie.


Po dwóch latach przerwy do powiatu przasnyskiego wracają imprezy plenerowe, w tym największa i przez niektórych mieszkańców z niecierpliwością wyczekiwana – Dni Przasnysza. Święto miasta odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu w dniach 11-12 czerwca.

Na przasnyskiej scenie wystąpią takie gwiazdy, jak „Smolasty”, „Grubson”, a także „Wanda i Banda”, „Freaky Boys” oraz „Exaited”. Zaplanowane są również koncerty rockowych zespołów oraz występy lokalnych artystów. Dodatkowymi atrakcjami będzie lunapark – wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna oraz wystawcy. Jak zapowiada Miejski Dom Kultury w Przasnyszu, szczegółowy harmonogram imprezy przedstawi pod koniec maja.

za: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anka
anka
1 rok temu

czytając komentarze można odnieść wrażenia: 1) MŁAWIAKOWI NIE DOGODZISZ NIGDY. 2) MŁAWIAK MŁAWIAKOWI SUKCESU NIE WYBACZY NIGDY.
można tak długo……..

Darek
Darek
1 rok temu

W Mławie za publiczne pieniądze najlepiej wychodzi powoływanie komisji, która będzie nakładać mandaty na tych co nie prawidłowo segregują swoje śmieci, za odbiór których płacą i tak kosmiczne pieniądze. Normalnie perpetum mobile.
Brawo Bur miszcz i rada miejska!!!

TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
1 rok temu

podobno na dni Mławy Pan „OPTYK” Jóźwiak ma udostępnić swój zaparkowany pod Św. Wojciechem mercedes b klasa do zdjęć – za to że ma DARMOCHĘ PASOŻYT

ParkinG
ParkinG
1 rok temu

widzę że kolega prowadzi zmasowaną akcję …. w sumie to dobrze . Ciekawe co na to pan Optyk. Pewnie jak czyta to przeciera oczy ze zdumienia że sprawa się rypła ….

QxQuebo
QxQuebo
1 rok temu

Nie wiem jak to jest w budżetach i ile kasy można przeznaczyć na tego typu imprezy pewnie są widełki plus sponsorzy i jeśli miasto dobrze stoi plus donatorzy a MDK jest że tak powiem ma fantazje to może zaszaleć widocznie w Mławie brak jednego i drugiego ale perełki się zdarzały . Co do gadek typu że NPWM to słabo to chciałbym zauważyć że chłopaki się starali i już są samo postawę warto było ich zapraszać , Miro też jest spoko tylko mało festiwalowy . Dajcie mi kasę a zrobię WAM imprezę jakiej nie wiedział nikt….

woda
woda
1 rok temu
Reply to  QxQuebo

Dajcie mi kasę a zrobię WAM imprezę jakiej nie wiedział nikt…. , bo się nie odbędzie?

Nauczyciel
Nauczyciel
1 rok temu

W Przasnyszu i Ciechanowie już są zapowiedzi. A w Mławie co będzie? W parku dni Mlawy co tydzień dla seniorów. Albo wymyśli że nadal pandemia jest.

Ipek
Ipek
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

Na mławskie dni gwiazdą będzie NPWM, mało znany disco polo i nasz burmistrz oczywiście.

Marta
Marta
1 rok temu
Reply to  Ipek

Będzie balet dla seniorów, darmowa wata cukrowa i wyższe podatki za śmieci. Taka majówkę przygotuje nam nasz ukochany bunio

z bliska
z bliska
1 rok temu
Reply to  Nauczyciel

A w MŁAWIE –NUL /ZERO/ !!!— A o programie dowiemy się po DNIACH MŁAWY !!!

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x