Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dni Przasnysza. Jakie gwiazdy wystąpią na scenie?


Sąsiadujący z Mławą Przasnysz już zapowiedział tegoroczne, czerwcowe obchody dni miasta. Wiadomo również jakie gwiazdy wystąpią na scenie.


Po dwóch latach przerwy do powiatu przasnyskiego wracają imprezy plenerowe, w tym największa i przez niektórych mieszkańców z niecierpliwością wyczekiwana – Dni Przasnysza. Święto miasta odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przasnyszu w dniach 11-12 czerwca.

Na przasnyskiej scenie wystąpią takie gwiazdy, jak „Smolasty”, „Grubson”, a także „Wanda i Banda”, „Freaky Boys” oraz „Exaited”. Zaplanowane są również koncerty rockowych zespołów oraz występy lokalnych artystów. Dodatkowymi atrakcjami będzie lunapark – wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna oraz wystawcy. Jak zapowiada Miejski Dom Kultury w Przasnyszu, szczegółowy harmonogram imprezy przedstawi pod koniec maja.

za: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anka
anka
8 miesięcy temu

czytając komentarze można odnieść wrażenia: 1) MŁAWIAKOWI NIE DOGODZISZ NIGDY. 2) MŁAWIAK MŁAWIAKOWI SUKCESU NIE WYBACZY NIGDY.
można tak długo……..

Darek
Darek
9 miesięcy temu

W Mławie za publiczne pieniądze najlepiej wychodzi powoływanie komisji, która będzie nakładać mandaty na tych co nie prawidłowo segregują swoje śmieci, za odbiór których płacą i tak kosmiczne pieniądze. Normalnie perpetum mobile.
Brawo Bur miszcz i rada miejska!!!

TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
TEN CO PŁACI ZA PARKOWANIE
10 miesięcy temu

podobno na dni Mławy Pan „OPTYK” Jóźwiak ma udostępnić swój zaparkowany pod Św. Wojciechem mercedes b klasa do zdjęć – za to że ma DARMOCHĘ PASOŻYT

ParkinG
ParkinG
10 miesięcy temu

widzę że kolega prowadzi zmasowaną akcję …. w sumie to dobrze . Ciekawe co na to pan Optyk. Pewnie jak czyta to przeciera oczy ze zdumienia że sprawa się rypła ….

QxQuebo
QxQuebo
10 miesięcy temu

Nie wiem jak to jest w budżetach i ile kasy można przeznaczyć na tego typu imprezy pewnie są widełki plus sponsorzy i jeśli miasto dobrze stoi plus donatorzy a MDK jest że tak powiem ma fantazje to może zaszaleć widocznie w Mławie brak jednego i drugiego ale perełki się zdarzały . Co do gadek typu że NPWM to słabo to chciałbym zauważyć że chłopaki się starali i już są samo postawę warto było ich zapraszać , Miro też jest spoko tylko mało festiwalowy . Dajcie mi kasę a zrobię WAM imprezę jakiej nie wiedział nikt….

woda
woda
9 miesięcy temu
Reply to  QxQuebo

Dajcie mi kasę a zrobię WAM imprezę jakiej nie wiedział nikt…. , bo się nie odbędzie?

Nauczyciel
Nauczyciel
10 miesięcy temu

W Przasnyszu i Ciechanowie już są zapowiedzi. A w Mławie co będzie? W parku dni Mlawy co tydzień dla seniorów. Albo wymyśli że nadal pandemia jest.

Ipek
Ipek
10 miesięcy temu
Reply to  Nauczyciel

Na mławskie dni gwiazdą będzie NPWM, mało znany disco polo i nasz burmistrz oczywiście.

Marta
Marta
10 miesięcy temu
Reply to  Ipek

Będzie balet dla seniorów, darmowa wata cukrowa i wyższe podatki za śmieci. Taka majówkę przygotuje nam nasz ukochany bunio

z bliska
z bliska
10 miesięcy temu
Reply to  Nauczyciel

A w MŁAWIE –NUL /ZERO/ !!!— A o programie dowiemy się po DNIACH MŁAWY !!!

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x