Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podkrajewo. Rolnika poturbowało własne bydło


fot.ilustracyjne


Jak się okazuje praca w gospodarstwie rolnym nie zawsze należy do bezpiecznych. Świadczy o tym niedawny przypadek w Podkrajewie, gdzie według wstępnych ustaleń policji, poważnie poturbowany przez zwierzęta gospodarskie został 59-letni mężczyzna.

– w dniu 15 kwietnia, chwilę po godz. 13 dyżurny mławskiej komendy Policji odebrał zgłoszenie, dotyczące zdarzenia na terenie gm. Wiśniewo, w którym poważnie ranny został 59-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Jak wynika z ustaleń interweniujących policjantów, właściciel gospodarstwa rolnego, podczas doglądania zwierząt, został stratowany przez bydło. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie – poinformowała KPP w Mławie.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x