Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wielkanocny konkurs w SP 7. Dochód ze sprzedaży prac przeznaczony na pomoc Ukrainie


W Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbył się Szkolny Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą pisankę, ozdobę,  stroik wielkanocny . Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VII. Jak co roku spotkał się z dużym zainteresowaniem.  Prace były zróżnicowane pod względem formy, wielkości, techniki i wykorzystanych materiałów.  Tym razem wykonane przez uczniów ozdoby zostały sprzedane podczas szkolnego kiermaszu, natomiast dochód został przekazany na pomoc Ukrainie.


– Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za udział, nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy twórczej i poszukiwań inspiracji wynikających przede wszystkim z tradycji – napisali organizatorzy.

Nagrodzeni:

Matylda Nagucka – kl. IV d

Ania Żerańska – kl. IV d

Igor Skarbowski – kl. IV d

Michał Ronkiewicz – kl. IV

Aleksandra Paprotna – kl. VII d

Aleksandra Czajkowska – kl. VII d

Amelia Nowosielska – kl. VIId

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x