Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Osy zagnieździły się w aucie. Pomogli strażacy [FOTO]


Usuwanie owadów błonkoskrzydłych w okresie letnim bywa praktycznie na porządku dziennym wśród strażackich interwencji. Tym jednak razem takie działania były niecodzienne, ze względu na porę roku jak i niespotykane miejsce, jakie osy wybrały sobie na założenie gniazda.


Pierwsze w tym roku usuwanie gniazda os przeprowadzili druhowie z OSP w Wyszynach Kościelnych w drugi dzień Wielkanocnych Świąt. Osy zadomowiły się w nieużywanym samochodzie stojącym w pobliżu mieszkalnego budynku. Strażacy zebrali owady i wypuścili w pobliskim lesie. Cała akcja trwała 20 minut.

red.

fot. OSP Wyszyny Kościelne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x