Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gratulacje dla Wiktorii i Ali


W Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez MPS Nr 3 pt. „Wiosna pod kolorowym parasolem” Wiktoria Kępczyńska z grupy IX Księżyce MPS Nr  4 zajęła I miejsce, a Alicja Krajewska z grupy I Słoneczka MPS 4 otrzymała wyróżnienie. Gratulacje dla Wiktorii  i Ali ! W konkursie również wzięły udział Lena Rybicka,  Eliza Lampkowska, Ewa Waszkowska.


Źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x