Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

12 rekordów życiowych i 12 medali


Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportowego Marlin podczas XIV Elbląskiej Wiosny Pływackiej. Ustanowili aż 12 rekordów życiowych i zdobyli 12 medali. Dodatkowo dwójka mławskich  zawodników – Gabrysia Rachuba i Jakub Hincmanowski została wyróżniona nagrodami dla najlepszych zawodników, zajmując trzecie miejsca w swoich kategoriach.


W zawodach uczestniczyło 273 zawodników z 20 klubów. Bardzo wysoki poziom rywalizacji obudził w naszych reprezentantach dodatkową motywację, co pozwoliło na ustanowienie aż 12 rekordów życiowych i zdobycie 12 medali. Pływacy Marlina kolejny raz pokazali świetną formę, mimo że są w dopiero w trakcie sezonu przygotowawczego.

Trzy złote medale w stylu grzbietowym na dystansie 50, 100 i 200 metrów zdobyła Gabriela Rachuba.

Dwa złote krążki na dystansie 50 i 100 metrów w stylu klasycznym zdobył Daniił Babenko.

Marcel Bużycki wrócił z dorobkiem złota i podwójnego srebra w stylu grzbietowym i dowolnym na dystansach 200, 50 i 200 metrów.

Jakub Hincmanowski zdobył złoto i srebro w stylu dowolnym i klasycznym na dystansie 50, 50 metrów.

Natalia Orzech wywalczyła brązowy medal w stylu klasycznym na dystansie 50 metrów

Również brązowym medalem może pochwalić się Mieszko Sadza. Wywalczył go w stylu zmiennym na dystansie 100 metrów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
JANEK
JANEK
2 lata temu

brawo TUMEK DUPOWŁAZIE

Wiesław KOMBOJ K.
Wiesław KOMBOJ K.
2 lata temu

TUMEK jest najlepszy KOMBOJ

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x