Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Druhowie jednostki OSP Rumoka pamiętali o swoich zmarłych kolegachW Wielką Sobotę (16 kwietnia) kilkuosobowa grupa druhów z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumoce odwiedziła groby swoich kolegów, które znajdują się na cmentarzu parafialnym w Lipowcu Kościelnym. Strażacy z Rumoki zapalili znicze na grobach swoich kolegów, którzy odeszli na wieczną służbę. Wcześniej strażacy asystowali przy Grobie Pańskim w kościele parafialnym pw. św. Anny w Lipowcu Kościelnym.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x