Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie w Kuklinie [FOTO]


Groźnie wyglądający wypadek na drodze powiatowej w Kuklinie (gm. Wieczfnia Kościelna). Około godziny 14:30 kierujący pojazdem marki Dodge w pewnym momencie zjechał z drogi, uderzył w drzewo i przekoziołkował w przydrożnym rowie. Pojazdem jechały cztery osoby, w tym dwie niepełnoletnie. Wszyscy pasażerowie znaleźli się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego i na razie nie wiadomo czy będą hospitalizowani. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Na drodze mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, przypomnijmy jest to wylotowa droga w kierunku S7 na Gdańsk.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x