Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

25-latek sprawcą uszkodzenia kosza na stacji paliw


Sprawcą uszkodzenia mienia na jednej z mławskich stacji paliw okazał się 25-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Wcześniej policja opublikowała w mediach jego wizerunek.


Młody wandal, kilka dni temu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

źródło: KPP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

Patrzta, miastowe spokojne chłopaczki, nie chuligany, grzeczne dzieci, nic im w główkach nie odbija, nie szukają wrażeń, bardzo grzeczni, kulturalni, nie nadużywający wyzwisk i wulgaryzmów.
Co niektóre komentarze poniżej to pokaz tej „miejskiej kultury.

Dizel
Dizel
1 rok temu
Reply to  Anonim

Ale Mława to wieś proszę zasięgnąć informacji to nigdy nie było miastem
I nie bedzie. Pozdrawiam

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Dizel

To fakt, ale niektórzy (o dziwo) są święcie przekonani, że są mieszczuchami… i nic na to nie poradzisz.

Mławiak
Mławiak
1 rok temu
Reply to  Anonim

Wolę być wieśniakiem z Mławy niż mieszkańcem jakiegoś wysrajewa z mordą purpurową i łapami dwa razy większymi wyrobionymi od wideł gdzie jedyną atrakcją było jak łojciec wymieniał koło w ciungniku albo w kumbajnie i przechwałkami ile wypiłem i gdzie w rowie nocowałem

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Mławiak

Szanuj bliźniego swego jak siebie samego.
Rozumek masz tyci, tyciutki jak ten o którym piszesz. Tyle, że współczesny rolnik to na ogół wykształcony człowiek, a jego dzieci też nie w ciemię bite i sprzedały by cię wieśniaku mławski tak, że nawet byś tego nie zauważył.

Mławiak
Mławiak
1 rok temu
Reply to  Kuba

Słuchaj atencjuszu i lubicielu zdrobniałych słówek. Po 1 czytaj ze zrozumieniem po 2 oceniasz mnie nie znając zupełnie nic o mnie jakie mam wykształcenie, kim jestem, co osiągnęłem i ile to ja sprzedałem dzieci rolników także wytrzyj spod nosa mleko z cyca mamy i przestań pier***ić głupoty, ogranicz farmig symulator bo widać że na tym opierasz swoje tezy i zapamietaj te mądre słowa: Człowiek ze wsi wyjdzie a wieś z człowieka nigdy! I miej pewność że żadnemu wieśniakowi mławskiemu nie przyszłoby do głowy siadać na śmietnik przy orlenie bo tu cie teraz zaskoczę: wiedzą do czego on służy A ty teraz wracaj do taty rolnika wykształć się dobrze żeby przed sąsiadami nie było wstydu i próbuj sprzedawać wieśniaków mławskich tylko tak żeby tego nie zauważyli! I pozdrów mamę, podziękuj za ostatni raz i powiedz ze jutro też wpade

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Mławiak

Krótko i węzłowato:
To ty przestań pie***lić.
Z ciebie jak widać jeszcze wieś nie wylazła, ponadto zdaje się, że nadal siedzisz na drzewie i wpie…sz banany.

Kłos
Kłos
1 rok temu

Widać że na wsiach nuda i przyjeżdżają się wyszumiec do miasta .

Brajanek
Brajanek
1 rok temu

Powinni tego cymbała w tym koszu ze śmieciami wokół rynku przez tydzień wozić.

Chamie
Chamie
1 rok temu

Jeb@ny, u siebie na wsi pajacuj

Mławiak
Mławiak
1 rok temu

Ciekawe jakby to był jeden z hołoty wschodniaków… przeprosiliby go i dali odszkodowanie?

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x