Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zniszczył wiatę przystankową. Rozpoznajesz sprawcę?


Policjanci Wydziału Kryminalnego płońskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia na ul. Kopernika w Płońsku. 30 marca br. około godz. 22:40 we wiacie przystankowej mieszczącej się na wysokości Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji nieznany mężczyzna wybił jedną z szyb. Straty oszacowane zostały na kwotę 1 tys. zł. Sprawcę zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Ubrany był w ciemną bluzę z kapturem i ciemne spodnie z jasnymi lampasami. 


Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają informacje pomocne w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Płońsku. Informacje można przekazać telefonicznie pod nr. tel. 47 703 35 00, 47 703 35 50 lub mailowo: [email protected]. Zapewniamy anonimowość.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x