Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kwiaty i znicze w rocznicę zbrodni katyńskiej


SONY DSC


W 82. rocznicę zbrodni katyńskiej nieliczna grupka przedstawicieli władz powiatu, miasta oraz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej i mławskich rekonstruktorów stanęła wczoraj przed pomnikiem ofiar zbrodni katyńskiej na „starym” cmentarzu parafialnym. Złożyli pod pomnikiem wieńce i zapalili znicze. Patriotyczny charakter uroczystości podkreślił hymn państwowy, a okolicznościowe przemówienia wygłosili starosta Jerzy Rakowski i burmistrz Sławomir Kowalewski.

red.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
1 rok temu

Tak też powinny być obchodzone kolejne rocznice Smoleńska, a nie robi się z tego wielką pompę, bo tak podoba się pewnemu konusowi, który ciągle rozdrapuje bolesne rany i i nie daje wiecznego odpoczynku ofiarom katastrofy i ich rodzinom.
W Katyniu rozstrzelano wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 obywateli Polski (w tym ponad 10 tys. oficerów Wojska Polskiego i Policji Państwowej), W Katyniu zginęły prawdziwe polskie elity i o tym nigdy nie powinniśmy zapomnieć

Oburzony
Oburzony
1 rok temu
Reply to  Kuba

Nie powinno to się mówić co się powinno .

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Oburzony

Nie powinno to się kraść i cudzych komentarzy czepiać, pisiorze.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x