Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pracownicy ARMiR ewakuowani z budynku!


Dzisiaj rano przechodzący ulicą Lelewela mogli zaobserwować wóz bojowy straży pożarnej i pracowników mławskiego oddziału ARiMR przed budynkiem. Podejrzewali więc, że może chodzić o alarm bombowy.


Jak się jednak okazuje, nie był to alarm bombowy, ale ćwiczenia sprawności ewakuacji. Jak poinformowała mławska straż pożarna, taki obowiązek przeprowadzenia próbnej ewakuacji mają instytucje publiczne, strażacy jedynie nadzorowali jej przebieg.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
1 rok temu

Sprawna akcja
Wspaniałe Panie

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x