Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4 MKM


Na wniosek mieszkańców korzystających w przejazdów autobusami Mławskiej Komunikacji Miejskiej, od 11 kwietnia br. zmienia się godzina kursu czwartego linii nr 4. Autobus MKM będzie startował o godzinie 12:20, czyli 10 minut później niż dotychczas, z Pętli Cegielnia. W rezultacie będzie później wyjeżdżał także z Pętli Kolejowa – o godzinie 13:10. Pozostałe kursy linii nr 4 pozostają bez zmian.


Korekta w rozkładzie jazdy została wprowadzona na wniosek mieszkańców. Aktualne rozkłady jazdy MKM są dostępne na stronie http://www.mpdm.mlawa.pl/mkm.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu

Oczywiście, było wnioskowane o zmianę godziny ale chodziło o autobus który pod szkołą podtawowa był o 13.28 a lekcje kończyły się o 13.30 nie rozumiem w takim wypadku zmiany rozkładu w godzinie o którą nie było wniosku ?

Kolejowa Mława
Kolejowa Mława
1 rok temu

Cała Mławska Komunikacja Miejska wymaga poprawy, ale w ratuszu się nie opłaca. Jeździ bo jeździ na nie których kursach wozi powietrze ale zmian nie trzeba.

Kazik
Kazik
1 rok temu

Ciekawe kto z rady miasta lub urzędu o to wnioskował, bo my, mieszkańcy pisaliśmy do pana naczelnik T. o przesunięcie autobusu linii 3 o 10 minut aby dzieci ze szkoły mogły zdążyć to otrzymaliśmy odmowę. Podobno trzeba byłoby umowę zmienić i dlatego było to niemożliwe. Jednak teraz stało się możliwe…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x