Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poważny remont w mławskim ZUS. Będą utrudnienia


Za 4 miesiące mieszkańcy Mławy będą korzystać z nowoczesnej, przestronnej i przyjaznej niepełnosprawnym sali obsługi w ZUS. Na czas remontu czekają nas jednak pewne utrudnienia.


Inwestycja zakłada wyburzenie większości ścianek działowych na parterze budynku, co uwolni przestrzeń i pozwoli stworzyć w mławskiej placówce ZUS nową, obszerną salę obsługi klientów. Zmiany sprawią, że przestrzeń użytkowa wyniesie aż157,7 m2. Sala będzie jednym pomieszczeniem, funkcjonalnie podzielonym na dwie części. Przy stanowiskach obsługi ZUS zorganizuje poczekalnie oraz kącik dla dzieci. Sanitariaty zostaną dostosowane  do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przy wejściu do placówki znajdzie się stanowisko Informacji Ogólnej i Dziennika Podawczego, a także biletomaty będące elementem zintegrowanego Systemu Kontroli Ruchu. Przebudowa zakłada także dostosowanie budynku do aktualnych wymogów przepisów ppoż., co poprawi bezpieczeństwo pożarowe budynku.

Remont potrwa około 4 miesiące. Na ten czas na salę obsługi klientów będzie można wejść od prawej strony budynku. Osoby niepełnosprawne będą do budynku wpuszczane wejściem dolnym, gdzie ZUS zamontuje specjalny dzwonek. Urząd z góry przeprasza, jeśli z powodu remontu zdarzy się sytuacja, w której duża liczba klientów wypełni ograniczoną salę obsługi, a pojedyncze osoby będą musiały poczekać chwilę na zewnątrz budynku. Pracownicy ZUS oraz ochroną dołożą wszelkich starań, aby zminimalizować czasowe niedogodności.

źródło: Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BANK
BANK
1 rok temu

SKĄD KASA ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x