Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar domu w Niegocinie i traw w Wyszynach oraz Łomi


Wczorajszy, sobotni wieczór minął pod znakiem pożarów. W Niegocinie (gm. Lipowiec Kościelny) palił się budynek – jak się okazało będący pustostanem. Nadal płoną trawy. Takie pożary strażacy gasili w Wyszynach Kościelnych i Łomi.


Pięć zastępów straży pożarnej wyjechało o godz. 20:26 do zgłoszenia pożaru w budynku mieszkalnym w Niegocinie. Na miejscu okazało się, że to pustostan a pali się w środku wersalka. Przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Na miejsce zdarzenia zadysponowane były zastępy OSP z Lipowca Kościelnego, Turzy Małej, Niegocina oraz zastęp z JRG Mława.

Około godziny 18-tej do pożaru traw doszło w Wyszynach Kościelnych. Ogień objął powierzchnię około 10 arów. Działania gaśnicze prowadziły zastępy z JRG Mława oraz OSP Wyszyny Kościelne. Kilka minut po godzinie 21 trawy płonęły także w Łomi. Tu pożar objął również powierzchnię około 10 arów. Gasiły go zastępy z JRG Mława, OSP Lipowiec Kościelny i OSP Turza Mała.

red.  

fot. OSP Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x