Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielkanocne pisanki już w parku!


W piątek 8 kwietnia 2022 r. w mławskim parku pojawiły się ogromne i kolorowe pisanki. To nieomylny znak, że zbliżają się wielkanocne święta. Jak co roku pomalowali je uczniowie miejskich szkół i przedszkoli.


Do szkół przekazane zostały specjalnie przygotowane białe styropianowe pisanki, które miały zostać ozdobione motywami wielkanocnymi. Społeczność szkół i przedszkoli nie zawiodła i jak co roku przygotowała niesamowite prace, które będzie można podziwiać przez cały okres świąteczny podczas przechadzek wzdłuż alei spacerowej w parku miejskim. „Swoje” pisanki w parku mają Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3 i Szkoła Podstawowa nr 6. Pisanki ustawili 8 kwietnia 2022 r. pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie. Zapraszamy do zwiedzania!

Źródło i foto: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x